top of page

KULLANIM KOŞULLARI

mavihoroz.com web sitesi içinde yer alan tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları TÜZDEV Ticari İşletmesi'ne aittir. Basılı veya elektronik ortamlarda hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Sözleşme Şart ve Hükümleri
mavihoroz.com web sitesine kullanmak, girmek, görmekle, aşağıda yer alan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. mavihoroz.com dilediği zaman ve koşullarda anlaşma hüküm ve şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Sözleşmede bu şekilde tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılacaktır.

Telif Hakları
Bu sitede yer alan tüm grafikler, resimler, logolar, yazılar vs... gibi tüm içerik öğeleri aksi belirtilmediği sürece mavihoroz.com'a aittir ve kanunlarca korunmaktadır. mavihoroz.com tasarım olarak sitenin kendisinin, site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve telif haklarını saklı tutmaktadır. mavihoroz.com aksi belirtilmedikçe ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir yararlanma hakkı vermemektedir. Fikri sınai mülkiyet haklarını mavihoroz.com ,kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumakta ve bu sitenin tüm haklarını saklı tutmaktadır.

Lisans
İşbu sözleşme, sözleşmede yer alan tüm şart ve hükümleri kabul etmeniz koşulu ile; size kişisel, geri alınabilir, devredilemez ve münhasır olmayan bir kullanım hakkı vermektedir. Kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu site içeriğini aksi açıkça belirtilmedikçe kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, bağlantı koymanız, yönlendirmeniz, değiştirmeniz lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır. mavihoroz.com'u hiçbir zaman sözleşmede belirtilen amaçlar dışında ve/veya yasalara aykırı kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız mavihoroz.com tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. mavihoroz.com istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın siteye ya da içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak sona erdirme hakkına sahiptir.

Bağlantılı Sayfalar
Bu site mavihoroz.com'a ait olmayan bağlantılar içerebilmektedir. mavihoroz.com faklı sahipleri bulunan ve yeni kendi sahiplerince işletilen bu sayfalarda sunulan bilgi, ürün ve hizmetleri düzenli olarak incelememektedir. mavihoroz.com bu sayfalardaki ürün, hizmet ve bilgilerin doğruluğu ve geçerliliği konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu sayfaların içeriğini görmek kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır.

Yorumlar
Bu sitemize gönderdiğiniz yasal ve ahlaki çerçeveler içerisindeki her türlü yorum tarafımızdan memnuniyetle karşılanacaktır. mavihoroz.com yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahiptir. Kullanıcıların yasal ve hukuki olmayan yorumlar yapmaları kendilerini bağlamaktadır. Yasalar önünde kullanıcıların bu yorumları nedeniyle mavihoroz.com sorumlu tutulamaz. Yapılacak yorumlarda ahlaki ve yasal koşullara uyulması zorunludur.

Kampanyalar
mavihoroz.com üzerinde sunulan tüm kampanyalar, belirtilen şartlarda geçerlidir. mavihoroz.com'un önceden haber vermeksizin kampanya şart ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Tüm kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Tekzip
mavihoroz.com bu site içeriğinin doğruluğunu sağlamak için elinden gelen tüm gayreti gösterir ancak buna karşın, zaman zaman sitede kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Ayrıca mavihoroz.com site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını her zaman saklı tutar. mavihoroz.com sitedeki tipografik hatalardan, yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir.

mavihoroz.com bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak, kullanılması ile bağlantılı olacak herhangi bir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki tüm ürünler, hizmetler ve bilgiler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin "olduğu gibi" sunulmakta olduğunu önceden belirtir.

Tazminat
Bu sitenin kullanımının mavihoroz.com'a zarar vermesi, bu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

Geçerli Hukuk
mavihoroz.com Türkiye'de faaliyet gösteren TÜZDEV Ticari İşletmesi'nin bir markadır. Herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.

Payment Methods
bottom of page