top of page

İADE VE DEĞİŞİM

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargolardan seçeceğiniz kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. 

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem görürseniz kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletisim@tuzdev.org  adresimiz ya da 0850 441 3834 numaralı telefon vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonraki süre temin süresi içerisinde değildir.

Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler; 1-5 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir). Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0850 441 3834 numaralı telefon ya da iletisim@tuzdev.org adresinden bize ulaşabilirsiniz! 

bottom of page