Çizgi Roman Tasarımı Atölyesi
Çizgi Roman Tasarımı Atölyesi

Çizgi Roman Tasarımı Atölyesi

Marka : TÜZDEV
Stok Miktarı : 0

ATÖLYE ZAMANI: CUMARTESİ GÜNLERİ SAAT 14.00-15.00

 

Her EVDE TÜZDEV

“Her çocuk yeteneklidir, eğitmesini bilene.” mottosundan hareketle 8 yıldır şubelerimizin bulunduğu illerde öğrencilerimize sunduğumuz eğitim hizmetini tüm çocuklarımızın erişimine açıyoruz.

Atölye adı: Çizgi Roman Tasarımı Atölyesi

Eğitim süresi: 4 hafta(4 ders)

Yaş grubu: 10-12

Katılımcı sayısı: 8-10 kişi

Ders süresi: 30-40 dakika

Kullanılacak materyaller: A4 kağıtlar, siyah ince uçlu keçeli kalem, 2-3 adet 50x70 canson karton, kalem, silgi, tercihe göre bir boya ürünü(keçeli-sulu-kuru boya, fırça)

Eğitimin verileceği platform: Zoom

Atölye kazanımları: Betimleme, yorumlama, eleştirel yansıtma, yaratıcılık, üretkenlik becerileri. Görsel okuryazarlığın oldukça önem kazandığı çağımızda öğrencilerimiz bu atölye ile  fikrini görsel bir hikayeye dönüştürecek ve kendini ifade etme becerisi gelişecektir.Bu çalışma aynı zamanda farkındalık düzeyini de arttırmayı hedefler ; öğrenci üretecektir, üretebilmek için  ise görmeye  ve hissetmeye ihtiyaç duyar.Gündelik yaşamdaki olay ve durumlara farkındalıkları arttırır.

NOT: Kayıt işlemini tamamladıktan sonra eğitimin günü ve saatini belirlemek üzere çevrimiçi atölye koordinatörümüz tarafından aranacak, uygun zaman dilimi tarafınıza iletilecektir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

                                                    

Çerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.